Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Системи безперебійного живлення

Системи безперебійного живлення дозволяють уникнути багатьох проблем, пов'язаних з неякісним електроживленням в приватних будинках і на комерційних об'єктах. Вихід з ладу офісної і побутової техніки, як правило, обумовлений перепадами напруги і перешкодами в електромережах. І хоча останні носять періодичний характер, вони можуть завдати серйозної шкоди, вивівши з ладу електроніку або дороге обладнання. Компанія Solar-Tech пропонує якісні та ефективні системи безперебійного живлення за прийнятною вартістю.

Основні особливості і призначення ДБЖ

Система безперебійного живлення являє собою комплекс пристроїв або приладів, що забезпечують безперервну подачу напруги для роботи обладнання. ДБЖ — відмінна альтернатива паливним генераторам. На відміну від них, системи безперебійного живлення для будинку не вимагають регулярної заправки пально-мастильними матеріалами, а при функціонуванні не створюють стільки шуму. Завдяки ДБЖ можна захистити побутову техніку від виходу з ладу.

Конструктивно така система може складатися з декількох елементів в залежності від моделі, потужності і виробника, але основними її частинами є:

 • акумуляторна батарея;
 • мережевий фільтр;
 • випрямний пристрій;
 • мікропроцесор;
 • зарядне обладнання.

Кожен з цих пристроїв виконує певні функції. Ємність акумуляторної батареї визначає тривалість роботи побутової техніки без наявності електрики в мережі. Основна функція полягає в забезпеченні захисту побутового або офісного обладнання. Є ряд проблем, які дозволяє вирішити використання ДБЖ.

Призначення системи безперебійного живлення полягає в захисті від наступних типів збоїв:

 • пропажа або скачки напруги, різкі провали;
 • порушення частоти;
 • стабільно низька або висока напруга в мережі;
 • перехідні явища, обумовлені комутацією;
 • відхилення частоти напруги;
 • поява радіочастотних або електромагнітних завад.

Використання випрямляча дозволяє забезпечити коректне навантаження на обладнання при різких скачках струму в мережі.

Принцип дії

Система безперебійного живлення для квартири або приватного будинку управляється мікропроцесором. Цей пристрій здійснює моніторинг і контроль амплітуди частоти напруги. Також мікропроцесор стежить за рівнем заряду АКБ, підключеним навантаженням і внутрішньою температурою. Випрямний пристрій виконує дві основні функції — перетворює змінний струм в постійний і заряджає АКБ.

Батареї є основним джерелом енергії при відключенні централізованої електромережі. В системі можуть використовуватися як внутрішні, так і зовнішні акумулятори. Функцію захисту виконує контур байпасу. Якщо ДБЖ виходить з ладу, з його допомогою забезпечується електроживлення підключеного обладнання. Якщо в системі відбувається збій, байпас самостійно закриває лінію і активує подачу живлення на побутову мережу.

Переваги систем безперебійного живлення

Для альтернативних пристроїв, таких як дизельні генератори, характерні наступні недоліки:

 • шум під час роботи, який може принести серйозний дискомфорт;
 • виділення неприємних і шкідливих для організму людини вихлопних газів;
 • відсутність можливості самостійного переходу на електроживлення навантаження в разі відключення напруги в централізованій мережі.

Крім того, використання дизельних генераторів має на увазі необхідність регулярного сервісу двигуна. Для забезпечення працездатності такого обладнання потрібне не тільки паливо, але і якісні свічки запалювання, заміна масла і т. д. Акумуляторні системи безперебійного живлення не вимагають постійного сервісного обслуговування.

Також для них характерні наступні переваги:

 1. Надійність. Побутове ДБЖ — оптимальний варіант домашнього стабілізатора. Вся техніка, підключена до обладнання, заживлена ідеальною синусоїдою, незалежно від збоїв в основний електромережі.
 2. Можливість масштабування автономної роботи. Для цього система може бути доповнена акумуляторами.
 3. Безперебійність. Завдяки правильному підключенню збої в живленні при зникненні основної мережі виключаються. Перемикання на акумулятори здійснюється за 0 мс, тобто миттєво.
 4. Економія на техобслуговуванні.
 5. Простота і легкість використання. Менеджери Solar-Tech нададуть детальну консультацію і розкажуть про всі особливості експлуатації устаткування.
 6. Компактність і надійний рівень функціональності. Завдяки невеликим розмірам, у вас не виникне проблем з пошуком місця для розміщення системи безперебійного живлення.

Що стосується вибору певної моделі, то тут все залежить від потужності навантажень, їх характеру і наявності пускових струмів. Для отримання безкоштовної консультації зв'яжіться з нашим представником по телефону або залиште заявку на сайті.

Каталог продукції

В Solar-Tech представлені кілька видів систем безперебійного живлення для холодильника і освітлення в будинку, що відрізняються за часом роботи:

 • 6 годин;
 • 12 годин;
 • 24 години.

Також у нас можна придбати безперебійні системи живлення для приватних будинків, котеджів, офісів і котелень. Щоб підвищити захист охоронюваного об'єкта, наш інтернет-магазин пропонує ДБЖ для відеоспостереження.

Переваги співпраці з нами

Чому українці обирають Solar-Tech:

 • ми пропонуємо безкоштовний розрахунок і виїзд на об'єкт для складання вимірів;
 • гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • ми є лідером у сфері продажів і установок сонячних електростанцій;
 • у нас працюють дипломовані фахівці.

Ми є постачальником кращих якісних систем безперебійного живлення в Україні. Solar-Tech пропонує установку ДБЖ в найкоротші терміни з можливістю сервісного обслуговування.

Читать полностью
За 10 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти