Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Системи безперебійного живлення

Системи безперебійного живлення дозволяють уникнути багатьох проблем, пов'язаних з неякісним електроживленням в приватних будинках і на комерційних об'єктах. Вихід з ладу офісної і побутової техніки, як правило, обумовлений перепадами напруги і перешкодами в електромережах. І хоча останні носять періодичний характер, вони можуть завдати серйозної шкоди, вивівши з ладу електроніку або дороге обладнання. Компанія Solar-Tech пропонує якісні та ефективні системи безперебійного живлення за прийнятною вартістю.

Основні особливості і призначення ДБЖ

Система безперебійного живлення являє собою комплекс пристроїв або приладів, що забезпечують безперервну подачу напруги для роботи обладнання. ДБЖ — відмінна альтернатива паливним генераторам. На відміну від них, системи безперебійного живлення для будинку не вимагають регулярної заправки пально-мастильними матеріалами, а при функціонуванні не створюють стільки шуму. Завдяки ДБЖ можна захистити побутову техніку від виходу з ладу.

Конструктивно така система може складатися з декількох елементів в залежності від моделі, потужності і виробника, але основними її частинами є:

Кожен з цих пристроїв виконує певні функції. Ємність акумуляторної батареї визначає тривалість роботи побутової техніки без наявності електрики в мережі. Основна функція полягає в забезпеченні захисту побутового або офісного обладнання. Є ряд проблем, які дозволяє вирішити використання ДБЖ.

Призначення системи безперебійного живлення полягає в захисті від наступних типів збоїв:

 • пропажа або скачки напруги, різкі провали;
 • порушення частоти;
 • стабільно низька або висока напруга в мережі;
 • перехідні явища, обумовлені комутацією;
 • відхилення частоти напруги;
 • поява радіочастотних або електромагнітних завад.

Використання випрямляча дозволяє забезпечити коректне навантаження на обладнання при різких скачках струму в мережі.

Принцип дії

Система безперебійного живлення для квартири або приватного будинку управляється мікропроцесором. Цей пристрій здійснює моніторинг і контроль амплітуди частоти напруги. Також мікропроцесор стежить за рівнем заряду АКБ, підключеним навантаженням і внутрішньою температурою. Випрямний пристрій виконує дві основні функції — перетворює змінний струм в постійний і заряджає АКБ.

Батареї є основним джерелом енергії при відключенні централізованої електромережі. В системі можуть використовуватися як внутрішні, так і зовнішні акумулятори. Функцію захисту виконує контур байпасу. Якщо ДБЖ виходить з ладу, з його допомогою забезпечується електроживлення підключеного обладнання. Якщо в системі відбувається збій, байпас самостійно закриває лінію і активує подачу живлення на побутову мережу.

Переваги систем безперебійного живлення

Для альтернативних пристроїв, таких як дизельні генератори, характерні наступні недоліки:

 • шум під час роботи, який може принести серйозний дискомфорт;
 • виділення неприємних і шкідливих для організму людини вихлопних газів;
 • відсутність можливості самостійного переходу на електроживлення навантаження в разі відключення напруги в централізованій мережі.

Крім того, використання дизельних генераторів має на увазі необхідність регулярного сервісу двигуна. Для забезпечення працездатності такого обладнання потрібне не тільки паливо, але і якісні свічки запалювання, заміна масла і т. д. Акумуляторні системи безперебійного живлення не вимагають постійного сервісного обслуговування.

Також для них характерні наступні переваги:

 1. Надійність. Побутове ДБЖ — оптимальний варіант домашнього стабілізатора. Вся техніка, підключена до обладнання, заживлена ідеальною синусоїдою, незалежно від збоїв в основний електромережі.
 2. Можливість масштабування автономної роботи. Для цього система може бути доповнена акумуляторами.
 3. Безперебійність. Завдяки правильному підключенню збої в живленні при зникненні основної мережі виключаються. Перемикання на акумулятори здійснюється за 0 мс, тобто миттєво.
 4. Економія на техобслуговуванні.
 5. Простота і легкість використання. Менеджери Solar-Tech нададуть детальну консультацію і розкажуть про всі особливості експлуатації устаткування.
 6. Компактність і надійний рівень функціональності. Завдяки невеликим розмірам, у вас не виникне проблем з пошуком місця для розміщення системи безперебійного живлення.

Що стосується вибору певної моделі, то тут все залежить від потужності навантажень, їх характеру і наявності пускових струмів. Для отримання безкоштовної консультації зв'яжіться з нашим представником по телефону або залиште заявку на сайті.

Каталог продукції

В Solar-Tech представлені кілька видів систем безперебійного живлення для холодильника і освітлення в будинку, що відрізняються за часом роботи:

 • 6 годин;
 • 12 годин;
 • 24 години.

Також у нас можна придбати безперебійні системи живлення для приватних будинків, котеджів, офісів і котелень. Щоб підвищити захист охоронюваного об'єкта, наш інтернет-магазин пропонує ДБЖ для відеоспостереження.

Переваги співпраці з нами

Чому українці обирають Solar-Tech:

 • ми пропонуємо безкоштовний розрахунок і виїзд на об'єкт для складання вимірів;
 • гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • ми є лідером у сфері продажів і установок сонячних електростанцій;
 • у нас працюють дипломовані фахівці.

Ми є постачальником кращих якісних систем безперебійного живлення в Україні. Solar-Tech пропонує установку ДБЖ в найкоротші терміни з можливістю сервісного обслуговування.

Читать полностью
Який блок безперебійного живлення найдоступніший?
Найдоступнішим є «Безперебійне живлення системи відеоспостереження». Така система комплектується недорогим і малопотужним інвертором на 500 Вт і акумуляторною батареєю на 40 А/ч. Цього цілком достатньо для того, щоб забезпечити аварійним живленням систему спостереження. Якщо ваша система відеоспостереження споживає 100 Вт на годину, то такої системи вистачить приблизно на 5 годин роботи. Якщо вам необхідна більш тривала автономність, то ми можемо укомплектувати систему більш місткою акумуляторною батареєю, але це позначиться і на ціні.
Який блок безперебійного живлення купити для холодильника?
Мінімум, який ми пропонуємо це «Безперебійне живлення будинку (холодильник, освітлення / 6 годин роботи)» Така система зможе забезпечити безперебійним живленням життєве необхідні прилади. У комплект входять: Інвертор з чистою синусоїдою на 800 Вт, акумуляторна батарея на 60 А * год і клеми з проводами для підключення.
На скільки мені вистачить запасу енергії блоку безперебійного живлення?
Тривалість роботи блоку безперебійного живлення залежить від місткості акумуляторної батареї, потужності навантаження, частоти вмикання та вимикання навантаження. Варто враховувати також і споживання інвертора з якого і складається система безперебійного живлення. Адже під час відсутності електроенергії в мережі для перетворення електрики, живлення інвертора здійснюється від акумуляторної батареї. Щоб приблизно розрахувати час аварійного живлення, необхідно ємність батареї помножити на напругу батареї, ми отримаємо запас у ватах на годину. Наприклад, якщо акумуляторна батарея має ємність 100А / г і напруга 12 вольт, то запас буде 100х12 = 1200 Вт * год, якщо у нас сумарне навантаження буде 100 Вт, то нашого безперебійного живлення вистачить на 12 годин, а якщо навантаження потужністю 500 Вт, то на 2,4 години. Якщо ви не впевнені у розрахунку потужності системи, зверніться за консультацією до нашого фахівця.
Який блок безперебійного живлення купити для котла?
Сучасні котли не можуть працювати без електрики, через те, що вони обладнуються електронним управлінням, так само в електроживленні потребують і циркуляційні помпи які забезпечують прокачування теплоносія. Ми підібрали для цих цілей комплект «Безперебійне живлення котельні». Це мінімум необхідний для живлення домашньої котельні на час відключення електроенергії від 4 до 8 годин. Якщо Вам необхідний більш тривалий термін автономної роботи системи, то варто збільшити місткість акумуляторних батарей.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти