Сонячні батареї: принцип роботи

Ви хочете купити сонячні панелі для своєї яхти або хочете побудувати сонячну електростанцію на своєму будинку або на дачі? Ми підготували статтю, в якій детально пояснили з чого може складатися сонячна електростанція і в чому відмінність найбільш популярних типів сонячних панелей і інших складових.Сонячні батареї

Сонячні батареї для дому можуть мати різну потужність і різну ефективність. У каталозі представлені різні виробники: ціна, гарантія. Ми завжди раді вас проконсультувати і підібрати сонячні панелі для будинку по вашим індивідуальним параметрам.

Зеленый тариф
докладніше
Автономні сонячні електростанції
докладніше


Протягом тривалого часу, особливо в останні десятиліття, ведеться пошук альтернативних джерел енергії, й треба відзначити, досить успішний.

Одна з таких знахідок – використання енергії сонця - розповсюдилась по всьому світу. За її накопичення і перетворення в електричну енергію відповідають сонячні модулі, купити які сьогодні не складає труднощів.

Сонячні панелі в Києві - надійне джерело енергії.

Втім, дехто побоюється проблем в похмуру погоду і не поспішає обзавестися подібним «прикрасою» на даху. Така позиція лише відображає низьку обізнаність в даному питанні. Сонячні батареї працюють не тільки в похмуру погоду, але навіть в сутінках і на світанку. При такій освітленості їх ККД невисокий, але все-таки дозволяє накопичити невеликий запас, який збережеться в акумуляторах.

Купуйте сонячні батареї в Києві

Купивши і встановивши сонячні батареї на даху свого будинку або дачі, не потрібно тривожно прислухатися до новин про підвищення тарифів на електроенергію. Тим більше, їх довговічність в експлуатації позбавить від рахунків і ваших дітей. Купити сонячні батареї для дому в Києві - значить не потрібно думати про перепадах напруги в мережі і переживати за електропобутові прилади.

Простота в експлуатації привертає, щоб встановити сонячні батареї на дачі і в повній мірі відчути зручність і комфорт від їх застосування. Заплативши один раз при установці сонячних батарей можна років на 20 забути про традиційні джерела живлення і оплати рахунків за електроенергію, а потреба в електроенергії буде задоволена в повному обсязі.

Уважно вивчіть всю наявну інформацію і проконсультуйтеся з фахівцями, перед тим як купити сонячні модулі для будинку або дачі.

Сьогодні більшу частину ринку в Києві займають модулі з кристалічного кремнію, конкуренцію їм намагаються скласти маловідомі аморфні кремнієві панелі. Обидва види мають свої переваги і недоліки - вибір за вами. Тільки не варто забувати, що модулі сонячних батарей - основа роботи всієї системи, і поспішне рішення може привести її в непридатність.

Ціни на сонячні панелі для будинку

Немає сенсу говорити, що сонячні батареї - це екологічно чисте джерело енергії. Це вже давно доведено. Весь світ застосовує сонячні батареї як альтернативне джерело живлення для побутових і промислових потреб. Вони прості в експлуатації, надійні і довговічні. Забезпечують повну автономність і потребу в електроенергії.

Сонячні батареї, панелі купити в Україні досить реально і не важко. Як правило, компанії, для яких продаж сонячних батарей є основною діяльністю, здійснюють і їх установку. Саме від якості збірки і установки системи залежить отримання електроенергії навіть в несприятливих кліматичних умовах, незалежно від пори року.

Сонячні батареї для дому - відмінне рішення і їх вартість порівнянна економії. Просто можна порахувати, скільки витрачається на електроенергію, і прикинути, як швидко це окупиться. При цьому слід враховувати, хто є виробником сонячних колекторів. Так, наприклад китайські сонячні батареї трохи дешевше, ніж корейські і японські. І, виходячи з того, що купуючи дорогий товар, слід керуватися тим критерієм, що не варто витратити ще пару сотень гривень для того, щоб сумніватися в якості.

Ціна сонячної панелі для будинку в Києві близько 500 $. Багато це чи мало - вирішує тільки покупець, але за умови, що в місяць він віддає 300-400 гривень за рахунками за електроенергію, то така покупка окупиться вже за два роки.

Сонячні батареї для будинку

Сонячні батареї для будинку можуть мати різну потужність і різну ефективність. Ціна на сонячні батареї теж може бути різною. Щоб підібрати максимально ефективне рішення наші фахівці в обов'язковому порядку роблять огляд даху вашого будинку, вимірюють її розмір, кут нахилу і азимут відхилення. Купити сонячні панелі для будинку можна у нас. Компанія Solar-Tech поставляє і монтує сонячні батареї для дому та поставляє сонячні панелі для будинку без посередників. У нас найнижча ціна!