Сонячні батареї: принцип роботи

Ви хочете купити сонячні панелі для своєї яхти або хочете побудувати сонячну електростанцію на своєму будинку або на дачі? Ми підготували статтю, в якій детально пояснили з чого може складатися сонячна електростанція і в чому відмінність найбільш популярних типів сонячних панелей і інших складових.

Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Сонячні батареї

Сонячні батареї для дому можуть мати різну потужність і різну ефективність. У каталозі представлені різні виробники: ціна, гарантія. Ми завжди раді вас проконсультувати і підібрати сонячні панелі для будинку по вашим індивідуальним параметрам.

Протягом тривалого часу, особливо в останні десятиліття, ведеться пошук альтернативних джерел енергії, й треба відзначити, досить успішний.

Одна з таких знахідок – використання енергії сонця - розповсюдилась по всьому світу. За її накопичення і перетворення в електричну енергію відповідають сонячні модулі, купити які сьогодні не складає труднощів.

Сонячні панелі в Києві - надійне джерело енергії.

Втім, дехто побоюється проблем в похмуру погоду і не поспішає обзавестися подібним «прикрасою» на даху. Така позиція лише відображає низьку обізнаність в даному питанні. Сонячні батареї працюють не тільки в похмуру погоду, але навіть в сутінках і на світанку. При такій освітленості їх ККД невисокий, але все-таки дозволяє накопичити невеликий запас, який збережеться в акумуляторах.

Купуйте сонячні батареї в Києві

Купивши і встановивши сонячні батареї на даху свого будинку або дачі, не потрібно тривожно прислухатися до новин про підвищення тарифів на електроенергію. Тим більше, їх довговічність в експлуатації позбавить від рахунків і ваших дітей. Купити сонячні батареї для дому в Києві - значить не потрібно думати про перепадах напруги в мережі і переживати за електропобутові прилади.

Простота в експлуатації привертає, щоб встановити сонячні батареї на дачі і в повній мірі відчути зручність і комфорт від їх застосування. Заплативши один раз при установці сонячних батарей можна років на 20 забути про традиційні джерела живлення і оплати рахунків за електроенергію, а потреба в електроенергії буде задоволена в повному обсязі.

Уважно вивчіть всю наявну інформацію і проконсультуйтеся з фахівцями, перед тим як купити сонячні модулі для будинку або дачі.

Сьогодні більшу частину ринку в Києві займають модулі з кристалічного кремнію, конкуренцію їм намагаються скласти маловідомі аморфні кремнієві панелі. Обидва види мають свої переваги і недоліки - вибір за вами. Тільки не варто забувати, що модулі сонячних батарей - основа роботи всієї системи, і поспішне рішення може привести її в непридатність.

Ціни на сонячні панелі для будинку

Немає сенсу говорити, що сонячні батареї - це екологічно чисте джерело енергії. Це вже давно доведено. Весь світ застосовує сонячні батареї як альтернативне джерело живлення для побутових і промислових потреб. Вони прості в експлуатації, надійні і довговічні. Забезпечують повну автономність і потребу в електроенергії.

Сонячні батареї, панелі купити в Україні досить реально і не важко. Як правило, компанії, для яких продаж сонячних батарей є основною діяльністю, здійснюють і їх установку. Саме від якості збірки і установки системи залежить отримання електроенергії навіть в несприятливих кліматичних умовах, незалежно від пори року.

Сонячні батареї для дому - відмінне рішення і їх вартість порівнянна економії. Просто можна порахувати, скільки витрачається на електроенергію, і прикинути, як швидко це окупиться. При цьому слід враховувати, хто є виробником сонячних колекторів. Так, наприклад китайські сонячні батареї трохи дешевше, ніж корейські і японські. І, виходячи з того, що купуючи дорогий товар, слід керуватися тим критерієм, що не варто витратити ще пару сотень гривень для того, щоб сумніватися в якості.

Ціна сонячної панелі для будинку в Києві близько 500 $. Багато це чи мало - вирішує тільки покупець, але за умови, що в місяць він віддає 300-400 гривень за рахунками за електроенергію, то така покупка окупиться вже за два роки.

Сонячні батареї для будинку

Сонячні батареї для будинку можуть мати різну потужність і різну ефективність. Ціна на сонячні батареї теж може бути різною. Щоб підібрати максимально ефективне рішення наші фахівці в обов'язковому порядку роблять огляд даху вашого будинку, вимірюють її розмір, кут нахилу і азимут відхилення. Купити сонячні панелі для будинку можна у нас. Компанія Solar-Tech поставляє і монтує сонячні батареї для дому та поставляє сонячні панелі для будинку без посередників. У нас найнижча ціна!

Читать полностью
За 10 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти