Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Приватні станції

Централізоване електропостачання нерідко супроводжується збоями. Це є причиною того, що багато власників приватних будинків мріють створити автономні системи подачі електричної енергії. При цьому ресурси переважно брати з альтернативних джерел. Хорошим прикладом є сонячна електростанція для будинку, яку спроєктують і встановлять фахівці нашої компанії Solar-Tech.

Технічні особливості

Якщо вам потрібна сонячна станція для будинку, тільки в нас знайдете необхідну конфігурацію. Ми зі свого боку допоможемо вам прийняти правильне й вигідне рішення для раціонального енергопостачання. Стандартна електростанція для будинку складається з таких компонентів:

Кількість елементів системи, торгова марка, під якою вони випускаються, й інші параметри, залежать від базової комплектації, умов подальшої експлуатації, побажань замовника. Індивідуально підбирається й місткість акумуляторів.

Що потрібно знати про принципи роботи

Наші приватні електростанції взаємодіють з централізованими джерелами електрики. Ми під’єднуємо їх до «зеленого» тарифу, що є перевагою: дозволяє знизити витрати на енергетику. Приватні сонячні електростанції діють за таким принципом. Електрика, що отримана за допомогою фотомодулів, використовується на потреби будинку.

Якщо потужність генерування перевищує місткість акумулятора, утворюються надлишки, які надходять до загальної мережі. Якщо енергії виробляється в недостатній кількості, то вона береться з центрального джерела. Згідно із «зеленим» тарифом, оплата відбувається за надмірно генеровану електрику.

У чому переваги співпраці з нами

На ринку альтернативної енергетики працюємо понад 9 років. В активі компанії величезна база підключених об'єктів по всій Україні. Наша команда починала свою діяльність з нуля, але це не завадило домогтися успіху. Ми є піонерами альтернативної енергетики України й зараз входимо до топ-5 компаній країни, що зайняті в цій галузі.

Якщо вам потрібно купити сонячну станцію для будинку, звертайтеся, і ми виправдаємо сподівання! Не тільки підберемо для неї обладнання, а й надамо послуги, завдяки яким воно буде довго й безперебійно працювати. Серед них:

  1. Енергоаудит, у ході якого обстежується територія майбутнього розташування. Мета цієї роботи – оцінити перспективи установки приватної сонячної електростанції для будинку й доцільність використання обладнання.
  2. Зняття необхідних замірів.
  3. Проєктування з урахуванням індивідуальних потреб замовника й особливостей місцевості.
  4. Розрахунок вартості.
  5. Підбір необхідного обладнання, яке ви можете купити безпосередньо в нас.
  6. Монтаж з урахуванням усіх технологічних норм.

Якщо у штаті вашого підприємства є техніки, чия кваліфікація дозволяє виконати установку сонячних батарей, готові запропонувати послуги компетентного фахівця, що надасть їм експертну підтримку. Це називається шеф-монтаж, і, замовивши його, ви мінімізуєте помилки. На завершальному етапі проводимо запуск обладнання в експлуатацію. Надалі здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Для оформлення замовлення ви можете зв'язатися з нашими менеджерами через телефони, вказані у відповідному розділі сайту. Контакт із клієнтами можливий навіть у режимі онлайн. Більшість послуг з підготовки будівництва сонячних станцій, такі як огляд, виміри й інше, надаються безкоштовно.

Попри те, що офіс розташований у Києві, нашими послугами можуть скористатися як громадяни України, так і представники бізнесу. З приватними особами працюємо у форматі B2C, а з компаніями – B2B.

Для приймання заявок у нас діють мобільні офіси. Завдяки їм, менеджерам зручніше приймати замовлення, клієнтам простіше співпрацювати нами. Через наш інтернет-магазин ви можете купити не тільки приватні електростанції в комплекті, але й окремі елементи – автоматику, батареї, кабелі, витратні матеріали. Це необхідно для ремонту. Доставка товарів здійснюється за підтримки «Нової пошти».

Читать полностью
Який дохід мені принесе сонячна електростанція під зелений тариф?
Дохід від сонячної електростанції залежить від її потужності, власного споживання будинку, ефективності самої станції та природних чинників, але в середньому дохід:
  • CЕС на 5 кВт при мінімальному власному споживанні може принести 970 $ в рік, при споживанні електроенергії будинком 300 кВт * год на місяць, дохід такої станції складе 410 $ в рік.
  • СЕС на 30 кВт при мінімальному власному споживанні може принести 5300 $ в рік, а при споживанні електроенергії будинком 300 кВт * год на місяць, дохід такої станції складе 4913 $ в рік.

Ці приблизні дані наведені для Київської області. Як видно з цих показників, чим вище потужність станції, тим вигідніше.

Яка окупність у мережевих електростанцій під “зелений” тариф?
Чим вище потужність сонячної електростанції під зелений тариф, тим швидше її окупність, наприклад, станція на 5 кВт окупитися за 4-5 років, а СЕС потужністю 30 кВт може окупити вже за 3 роки.
Чи можна купити сонячну електростанцію під зелений тариф в кредит?
Так, така можливість є, кредит на установку сонячної електростанції надає український комерційний банк «ОЩАДБАНК». З умовами кредитування ви можете ознайомитись на сайті банку, або зателефонувавши нам.
Скільки коштує сонячна електростанція під зелений тариф у 2021 році?
З усіма видами комплектацій та цінами на них ви можете ознайомитися на нашому сайті

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти