Мережева СЕС на инверторі SolarEdge потужністю 15 кВтSolarEdge - це "Apple iphone" серед мережевих інверторів. Цей унікальний інвертор став остаточним вибором власника станції, монтаж якої ми недавно закінчили й сьогодні ми публікуємо фотозвіт першого етапу будівництва.

Ця наземна станція знаходиться в місті Мена, Чернігівської області. На наземних конструкціях встановлено 52 панелі Risen, потужністю 280 Вт, вони все підключені через 26 оптимізаторів, по дві панелі на оптимізатор. Це дає можливість максимально ефективно використовувати всю потужність станції, виключаючи сильні втрати під час затінення, а також, детально контролювати вироблення кожної пари панелей. Потужність інвертора на цьому об'єкті становить 15 кВт.

Технологія SolarEdge виключає вплив панелей, що знаходяться в тіні в певний момент часу, на панелі, що не затінені. Окремо варто сказати про інвертор. Solar-Edge відрізняються від інших інверторів своєї схемотехнікою, вони не мають вбудованих MPPT трекерів. Вся функція пошуку точки максимальної потужності покладено на оптимізатори, які встановлюються на один або два модулі. Така технологія підвищує не тільки продуктивність, але і надійність. Крім того, використання оптимізаторів дозволяє збирати дані про продуктивність від кожної сонячної панелі за допомогою вбудованого в інвертори серії SE-K пристрій контролю. Всі дані передаються в інтернет і за допомогою фірмового додатка SolarEdge ™ monitoring здійснюється моніторинг для подальшого аналізу продуктивності, виявлення та усунення несправностей фотоелектричних модулів. Ми можемо наочно бачити роботу кожної панелі окремо.


Комплектація системи:


Продуктивність системи:

Генерація електроенергії станцією Період
Весняний Літній Осінній Зимній
За місяць, кВт*год 1189-2321 2308-2235
1794-491
370-839
За рік, кВт*год 17 483

замовити консультацію
 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46