Сонячна електростанція на інверторі SolarEdge потужністю 27,6 кВт, РівнеЯкби всі дахи будинків проєктувати під установку сонячних панелей... Це мрія, напевно, всіх інсталяторів СЕС. Але у нас немає такої розкоші) Всі дахи різні, у кожного господаря свій власний проєкт. Дах зі складною ламаною формою, з численними надбудовами, димарями, витяжками, представляє складність в монтажі та негативно впливає на ефективність роботи сонячної електростанції.

Коли тінь від димоходів падає на сонячний модуль, або панелі знаходяться по різні сторони світу, і з різними кутами нахилу, це призводить до загального зниження продуктивності станції. Це як засмічення у трубі, яке перекриває потік води. Щоб цього не відбувалося, встановлюють оптимізатори потужності або інвертори Solar-Edge, які мають свою власну архітектуру побудови СЕС. Власне, таку систему ми  встановили на цьому об'єкті у місті Рівне.

Така система дозволяє збирати дані про продуктивність від кожної сонячної панелі за допомогою вбудованого в інвертори серії SE-K пристрій контролю. Всі дані передаються в інтернет і за допомогою фірмового додатка SolarEdge ™ monitoring здійснюється моніторинг для подальшого аналізу продуктивності, виявлення та усунення несправностей фотоелектричних модулів. Ми можемо наочно бачити роботу кожної панелі окремо.

Спасибі нашії філії у Рівненській області за виконану роботу та надані фото.


Комплектація системи:


Продуктивність системи:

Генерація електроенергії станцією Період
Весняний Літній Осінній Зимній
За місяць, кВт*год 2254-3800 3900-3800
3100-1000
760-817
За рік, кВт*год 30 300

замовити консультацію
 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46