Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Елементи кріплення з алюмінію

Ефективність сонячних батарей залежить не тільки від технічних характеристик, але й від правильності та якості монтажу. Для цього використовуються допоміжні матеріали, в тому числі елементи кріплення з алюмінію, а саме:

  • опорні профілі;
  • кутики;
  • притиски, що мають різну конфігурацію;
  • кронштейни;
  • сполучні адаптери.

Широкий вибір перерахованих виробів представлений в каталозі компанії Solar-Tech, яка займається їх виробництвом. Основна наша спеціалізація – встановлення сонячних електростанцій. Це складні системи, в збірці яких елементи кріплення з алюмінію грають важливу роль. У них різні форма і призначення, але консультанти Solar-Tech підберуть їх під вашу станцію.

Нюанси, які потребують уваги

Однією з найпоширеніших зон монтажу обладнання сонячних станцій є дах. Саме там фотоелементи, розташовані на поверхні батареї, в повному обсязі вловлюють світло від променів, що перетворюється в електричну енергію. Дах, у свою чергу, буває похилим і пласким, що впливає на конфігурацію станції. Коли вибирається кріплення з алюмінію, враховується матеріал, з якого виготовлена покрівля. Це може бути:

  1. Металочерепиця або металевий профіль. Якщо у вас є дах, зроблений з цього матеріалу, елементи кріплення з алюмінію за допомогою болтів закріплюються на поверхні. Після цього вони з'єднуються з опорними профілями, на які монтуються сонячні батареї.
  2. Бітумна черепиця. Встановлення виконується аналогічно з попереднім прикладом.
  3. Натуральна або керамочерепиця. При монтажі сонячних батарей на поверхні покрівлі відзначаються ділянки, з яких виймається по дві секції черепиці (стандартне рішення). В результаті утворюються рівновіддалені отвори – улоговини, розташовані в ряд. На їх краях встановлюються кріпильні елементи. Після цього секції повертаються на місце, на черепицю монтуються опорний профіль і батареї.
  4. Шифер та ондулин. Встановлення кріплень схоже з першими двома прикладами. Однак варто врахувати, що під поверхнею шиферу або ондулинової черепиці прокладаються дерев'яні лати.

Щоб виготовити елементи кріплення з алюмінію Solar-Tech, беруться тільки якісні матеріали. Основою виробів виступає метал марки АДЗ1Т1. Для більшої міцності застосовується анодування.

Коротко про нашу продукцію

Кінцевий притиск використовується для монтажу сонячної батареї (вироби мають різні діаметри) на профіль. Він включає в конструкцію болт, гровер з нержавіючої сталі. Притиск буває не лише кінцевий, але і центральний, і двосторонній. Опорний S-профіль, на який кріпиться основне обладнання станції, міцний і одночасно легкий. Він стійкий до негативних проявів зовнішнього середовища, що забезпечує модульним конструкціям довговічність.

З'єднувач профілю комплектується болтами. Його призначення – забезпечення стикування ламелей. Такий елемент, як кронштейн з алюмінію, використовується для кріплення опорного профілю до покрівлі. Він універсальний, підходить до будь-яких покриттів даху.

Спеціальний кронштейн використовується для кріплення натуральної черепиці. Конструкція дозволяє рухати його вліво і вправо, щоб він збігався з угловиною покрівлі, що створюється при установці батарей. Адаптер використовується для з'єднання рейок в різних областях. Кут переходу 90° необхідний в системах зі зміною кута або в конструкціях, де проводиться монтаж саме під кутом 90°.

Професіоналізм і гідний сервіс

Купити елементи кріплень з алюмінію у нас – практичне і вигідне рішення. «Солартек» – перша компанія в Україні, яка почала освоювати сонячну енергетику. Наша перевага в тому, що ми знаємо, як зробити надійну електростанцію, а при досягненні цього кріплення відіграють ключову роль. На їх виготовлення у нас є зареєстрований патент. При необхідності ми зробимо елементи кріплення з алюмінію за вашим кресленням, з урахуванням конструкції станції.

Наш головний офіс знаходиться в Києві, але ми здійснюємо продаж товарів та надаємо послуги по всій Україні. Від нашої компанії працює інтернет-магазин, доставку виробів здійснюємо в будь-який регіон.

Співпрацюємо з населенням у форматі B2C і з бізнесом за схемою B2B. Створюємо максимально вигідні умови, надаємо технічні консультації по використанню кріплень, виготовлених з алюмінію, здійснюємо сервісне обслуговування. Завдяки власному виробництву, товар клієнтам надходить без посередників, що вигідно відбивається на ціні.

Читать полностью
Хто виробник алюмінієвих кріплень?

Кріплення з алюмінію та елементи з нержавіючої сталі - це власне запатентоване виробництво компанії Solar-tech.

Яка гарантія на алюмінієві кріплення?

Гарантія на алюмінієві кріплення становить 10 років.

Чи існують знижки для гуртових покупців?

Так, ми надаємо індивідуальні знижки в залежності від обсягу замовлення, розмір знижки обговорюється з менеджером з продажу.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти