Система гарячого водопостачання та підтримки опалення на вакуумних геліоколекторахСистема нагріву води від сонця на вакуумних сонячних колекторах змонтована і введена в експлуатацію геліотехніками компанії Solar Tech в місті Одеса. Така система не тільки забезпечує гаряче водопостачання будинку, але і скорочує витрати на опалення взимку.

Контур геліосистеми пов'язаний з системою теплих підлог. У пріоритеті спочатку здійснюється нагрів ємності ГВП об'ємом 500 л. до температури 65 ˚С взимку, і 70 ˚С влітку. При досягненні цього порога відбувається перемикання на контур опалення. У літню пору передбачено скидання зайвого тепла в спеціальну місткість для поливу. Таким чином, полив здійснюється не крижаною водою з-під свердловини, що шкідливо для рослин, а теплою водою з місткості для поливу.

Система побудована на вакуумних трубчастих колекторах Altek серії преміум, які з'єднані трубопроводом типу труба в трубі: мідь + каучукова ізоляція + нержавіюча труба зверху.

Якщо ви теж хочете подібну систему, перейдіть за посиланням і заповніть анкету на нашому сайті, ми безкоштовно зробимо розрахунок системи під Вас.


Комплектація системи:

  • Насосна станція Wilo Star ST 25/7  – забезпечує передачу тепла з сонячного колектора в бойлер, шляхом циркуляції рідини в геліоконтурі, країна виробника Італія;

  • Теплоносій Solar 30 – 80 літрів, рідина пропіленгліколь, робоча температура від -30 до +150 °C;

  • Контролер для геліосистем SR658 – центр управління системи, включає / виключає насосну станцію, в випадку необхідності ТЕН, не допускає перегріву системи;

  • Розширювальний бак Zimlet 50 л – компенсує  температурне  розширення теплоносія;

  • Розширювальний бак Zimlet 60 л – компенсує  температурне  розширення теплоносія;

  • Розширювальний бак Zimlet 80 л – компенсує  температурне  розширення теплоносія;

  • Фітінги  автоматичне відведення повітря, кран відсікач, кран шаровий, кран шаровий американка, гайки, півкільця, паранітові прокладки, фітінг кутовий, трійник, ніпелі.


 

замовити консультацію
 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46